Chameleon
Товарів: 0
На суму: 0 грн

Питання і відповіді

Підібрати потрібне зображення для друку Ви зможете в нашому каталозі малюнків. Якщо ж
Ви не знайшли потрібну картинку, з нашої бази, можете відвідати фотобанки зображень shutterstock.com і fotolia.com

Ви можете скористатися послугами нашого дизайнера. Робота оплачується додатково. Залежно від складності макета виставляється вартість послуг по дизайну. Терміни з підготовки макета 1 день

Після узгодження макету, внесення передоплати в розмірі 30%, терміни виготовлення становить 1 день.

Виберете зображення, вкажіть розмір стіни, зв'яжіться з менеджером.

Будь-який малюнок можна зробити чорно-білим.

Для друку використовуються екосольвентні, латексні або УФ чорнило, які не бояться води. Так що шпалери можна протирати вологою губкою не пошкоджуючи малюнок.

Відрізняється, наскільки залежить від картинки. Кожен монітор налаштований по-різному. У цих випадках слід робити цветопробу.

Перевірити кольори - зображення, що служить зразком для відтворення кольору. Це фрагмент зображення, в розмірі 1 або 1,2 м * 0,2 м. Зображення збільшується в масштабі 1:1, потім вибирається область для друку, на якій максимальна к-ть квітів. Оформити пробу Ви зможете, зв'язавшись з менеджером.

В цьому випадку потрібно скористатися загальноприйнятим стандартом квітів RAL. Вказати колір, до якого потрібно прив'язуватися, наприклад колір на зображенні повинен бути бежевим, вказуємо прив'язку до RAL 1013.

Для того що б зробити замовлення потрібно заміряти габарити стіни. Ширину і висоту.

В межах Дніпропетровська доставка продукції становить 80 грн.
Для відправки замовлень в інші міста ми користуємося послугами перевізників. Орієнтовна вартість пересилки по Україні становить близько 50 грн. Вартість упаковки включена у вартість виробу.

Наша фірма надає додаткові послуги з поклейки готових шпалер. Послуга оплачується додатково. Вартість від 50 грн. за м.кв. в залежності від складності. Клей для шпалер і стиків у вартість не входять і вважаються додатково. Вартість комплекту для поклейки 10 кв.м. 120 грн.

Існує два варіанти поклейки стик в стик або внахлест. Обидва варіанти широко використовуються. Простіший варіант друк стик в стик.