Фотошпалери в Чернівцях - інтернет-магазин Chameleon

Фотошпалери в Чернівцях

Популярні фотошпалери
Фотошпалери 3Д в ЧернівцяхДитячі фотошпалери в ЧернівцяхФотошпалери квіти в Чернівцях
Фотошпалери 3ДДитячі фотошпалериФотошпалери квіти

 

Фотошпалери за типами приміщень
Фотошпалери в вітальню в ЧернівцяхФотошпалери на кухню в ЧернівцяхФотошпалери в спальню в Чернівцях
Фотошпалери в вітальнюФотошпалери на кухнюФотошпалери в спальню

Фотошпалери в Чернівцях - як вибрати

Шукаєте оригінальне рішення для створення цікавого і неповторного дизайну інтер'єру? Тоді пропонуємо вам звернутися в інтернет-магазин "Chameleons". У нас ви знайдете великий вибір фотошпалер на будь-який смак. Крім того, вас точно порадує ціна фотошпалер в нашому магазині. Вона може несуттєво варіюватися в залежності від вибору матеріалу виготовлення, типу текстури, розмірів, якості зображення.

Ми є провідною компанією з виготовлення фотошпалер на замовлення в Чернівцях, тому ви можете не сумніватися в найвищій якості пропонованих товарів і оперативності їх доставки. Замовити фотошпалери в Чернівцях можна онлайн або особисто відвідавши наш магазин для більш детального ознайомлення з асортиментом і якістю друку.

Купити фотошпалери в Чернівцях в інтернет-магазині "Chameleons"

Якщо перед вами стоїть завдання купити фотошпалери на стіну в Чернівцях на кухню, в спальню, вітальню, зал, робіть це тільки у перевіреного виробника - в інтернет-магазині "Chameleons".

Ми пропонуємо вам виготовлення 3D фотошпалер на паперовій або флізеліновій основі з застосуванням латексної або ультрафіолетового друку.

  • Застосування латексних чорнила на водній основі дозволяє створити на шпалерах м'які, і в той же час насичені кольори. До того ж, таке покриття не має запаху, не вигоряє і є абсолютно екологічним продуктом.
  • Ультрафіолетовий друк має приємний глянець і використовується для яскравих контрастних картин. Даний метод полягає в фарбуванні за допомогою запікання фарби на полотні, а не її вбиранні.

Як матеріал бажано вибирати сучасний і практичний флізелін, адже терміни його експлуатації досягають 12 років. При цьому він відрізняється можливістю підтримувати оптимальний мікроклімат і добре пропускає повітря.

Замовити високоякісні фотошпалери в Чернівцях і інші міста України, ви можете по телефону або через форму зворотного зв'язку.

 

Ви можете замовити доставку фотошпалер службою доставки Нова Пошта:

СкладАдресaТелефон
Відділення №1Чернівці, вул. Комунальник, 7в(0372) 58-65-51
Відділення №2Чернівці, вул. Калинівська, 13 (МТК "Калинівський ринок")(0372) 58-65-51
Відділення №3Чернівці, вул. Коломийська, 9г (територія ТОВ "Холод Сервіс")(0372) 58-65-51
Відділення №4Чернівці, вул. Головна, 200(0372) 58-65-51
Відділення №5Чернівці, вул. Стасюка, 19в (ТЦ "Формаркет") (до 30 кг)(0372) 58-65-51