Фотошпалери в інтер'єрі - більше 20 фото реальних робіт в інтер'єрі від Chameleon

Фотошпалери ще кілька років тому не відрізнялися широким розмаїттям сюжетів, фактур і відтінків і основ. Але сьогодні це настінне покриття дає можливість нам перенестися в дикі зарості джунглів, відчути всю загадковість єгипетських пісків, а також наповнитися потужною енергетикою нічних мегаполісів.

Фотошпалери в інтер'єрі: переваги покриття

Дизайн кімнати з фотошпалерами має масу позитивних сторін, головні з яких:

  • Можливість виготовлення фотошпалер на стіну за індивідуальним замовленням. Сучасні технології надають можливість оформити вашу кімнату за допомогою сімейних фотографій, пам'ятних місць, улюблених домашніх тварин та інших оригінальних сюжетів.
  • Фотошпалери в інтер'єрі кімнати можуть використовуватися для оформлення будь-якого приміщення. Крім цього, за допомогою даного настінного покриття можна оригінально виділити окремі зони як житлового будинку, офісу, так і тематичного закладу.
  • Індивідуальний підбір розмірів. Фотошпалери можна як вибрати з каталогу інтернет-магазину, так і створити відповідно до розмірними показниками оформлюється приміщення.
  • Висока якість. Сьогодні виробники настінного покриття намагаються завоювати довіру клієнтів. Отже, якість пропонованих фотошпалер знаходиться на висоті. Оформивши кімнату за допомогою соковитих фруктів або насиченою зелені, за умови дбайливого експлуатації, можете навіть не думати про те, що картинка потьмяніє, вигорить, змиється або ще якось пошкодиться. 

Фото оригінальних фотошпалер в інтер'єрі приміщення

Фотошпалери в сучасному інтер'єрі займають одне з лідируючих місць. Це не просто спосіб оформлення житлового або робочого простору. У більшості випадків таке настінне покриття виконує набагато більше функцій:

  • Виділення окремих частин кімнати. Фотошпалери в інтер'єрі квартири допоможуть створити окремі зони, які навіть не вимагатимуть поділу за допомогою фальш-стінок. Таким чином у вітальні можна буде зробити куточок для відпочинку, а в дитячій розмістити автономну ігрову зону. Що стосується тематичних закладів, за допомогою фотошпалер можна оформити барний куточок, сцену або зонувати гостьовий зал.
  • Фотошпалери дають можливість змінити висоту стелі. Якщо ваша кімната не відрізняється значними розмірними показниками за допомогою вдало підібраних картинок можна візуально розширити горизонти і зробити приміщення набагато світліше.
  • Приховування дефектів поверхні. Фотошпалери на відміну від класичного настінного покриття можуть наноситись на не ідеально рівну поверхню. Якщо стіни мають шорсткості або нерівності, варто вибирати шпалери з безліччю окремих елементів, що візуально допоможе відвернути увагу від архітектурних недосконалостей приміщення.

Якщо необхідно оформити кухню або хол, можна розглянути такі варіанти фотошпалер, як цегляна кладка або декоративна штукатурка. Таке покриття надійно приховує недоліки і наповнить загальний інтер'єр затишком та оригінальністю.

Фотошпалери в інтер'єрі сучасних кімнат: де можна купити покриття?

Дизайн інтер'єру з фотошпалерами - це свіжий виток в сучасному оформленні приміщень. Цікаві сюжетні лінії допоможуть зробити ваш будинок, офіс, кафе або ресторан самим справжнім витвором мистецтва.

Вирішивши використовувати фотошпалери в дизайні інтер'єру,зверніть увагу на асортимент каталогу інтернет-магазину Chameleons. Тут до уваги покупців представлено фірмове настінне покриття, в якості якого точно не виникне жодних сумнівів.