Фотошпалери зі своєю фотографією - інтернет-магазин Chameleon

Фотошпалери зі своєю фотографією

Напевно кожна людина має фото, яким можна милуватися годинами. Це може бути зображення дитини, молодят, батьків або просто улюблений природний пейзаж. Якщо ви хочете постійно споглядати фото коханої людини або дороге серцю місце, перенесіть його риси на стіни свого будинку, офісу чи ресторану.

Фотошпалери на замовлення з фотографії: як перетворити кімнату в улюблене фото?

 • Правильна добірка зображення. Фотошпалери зі своєю фотографії повинні бути такими, з якими ви зможете жити тривалий час. Тут також необхідно передбачити поєднання стилістичного напряму приміщення, декоративних елементів і настінного покриття. Тільки за умови правильного зіставлення елементів буде досягнута максимальна гармонійність і очікуваний ефект.
 • Хороша якість фото. Фотошпалери зі своїм малюнком на стіну повинні бути чіткими і яскравими. Варто брати до уваги, що елементи фото збільшуються в кілька разів і деякі з них можуть вийти розмитими. Щоб це виключити, фахівець повинен перевірити якість фото і попередити замовника про можливі підсумкових невідповідності.
 • Вибір кімнати, де будуть розміщуватися фотошпалери. Цей фактор є одним з найбільш ключових. Портрети і сімейні фото краще виглядають у вітальнях, в той час, як натюрморти і картини із зображенням природи можуть використовуватися в різних приміщеннях.
 • Поліпшення фотографії. Сучасні технології дають можливість повністю змінити ефекти на фото. Ви можете додати спеціальні фільтри, зробити картинку чорно-білої або надати фотошпалерами фактурності. Тут все залежить від особистих переваг замовника і особливостей загального інтер'єру приміщення.
 • Повна відповідність розмірів. Перш, ніж замовляти фотошпалери, необхідно правильно виміряти оформляемую поверхню. Від цього залежить кінцевий результат і очікувані візуальні ефекти.

Дотримуючись наведених рекомендацій, ви зможете виготовити оригінальні фотошпалери, які стануть найбільш справжньою окрасою вашого житлового або офісного приміщення.

Фотошпалери за своїм фото: самі часто замовляються різновиди зображень

Фотошпалери зі своїм фото на замовлення можуть бути наступними:

 • Візерунки, які створюють ефект повторення. Це можуть бути дерева або галька на піску.
 • Улюблені міські пейзажі, вид з вікон будинку або інші природні картини, які викликають позитивні асоціації.
 • Фотошпалери з фотографії дорогої людини.
 • Домашні тварини.
 • Діти або сімейні посиденьки.
 • Восходи, заходи та інші картинки.

Як замовити фотошпалери з фотографії в інтернет магазині Chameleons?

Фотошпалери з власною фотографією допоможуть виготовити фахівці нашого онлайн-магазина. Ми враховуємо всі побажання клієнтів і особливості оформлюваних приміщень. Фотошпалери з фотографії допоможуть оригінально виділити будь-яку зону у вітальні або доповнювати стилістичне спрямування холу. Ми допоможемо зробити ваш будинок таким, який буде викликати тільки позитивні емоції і навіювати приємні спогади.