Швидке виготовлення фотообоїв - друк фотошпалер за 1 день Chameleon

Виготовлення за 1 день

Друк фотошпалер за 1 день

Красиві і якісні фотошпалери - це те, що зараз все стрімкіше входить в різного плану інтер'єри, і вважається одним з універсальних рішень як для квартир, так і для салонів, спортивних залів, навчальних закладів та ресторанів. І не дивно - сучасні фотошпалери можуть замінити собою будь декорування стін, більш того - створити цікаві візуальні ефекти, розширити простір і внести в нього потрібну атмосферу.

Саме виготовленням фотошпалер, настільки сучасних і якісних, і займається компанія Хамелеон. Своє першість на вітчизняному ринку ми отримали завдяки:

  • Низькими цінами. Ми намагаємося зробити фотошпалери максимально доступними для кожного, адже не просто так вони сьогодні виходять на передові позиції в оформленні інтер'єру. В першу чергу це - доступність. Дивлячись на деякі вже закінчені стіни, важко і подумати про те, що це всього лише стилізовані шпалери.
  • Сучасними технологіями. Екологічні фарби і високотехнологічне обладнання. Ми прагнемо до досконалості в усьому, постійно покращуючи способи і матеріали для друку.
  • Персоналізованих дизайнерським шпалер. Ми всі втомилися від шаблонних і нудних зображень, які панують в інтернеті. Хочеться, щоб Ваш куточок був індивідуальним і неповторним. Ми готові допомогти Вам в цьому, виготовивши персональні фотошпалери конкретно для Вас. Нам потрібні лише точні розміри стіни і особисті переваги. Решта питань ми швидко і якісно вирішимо разом з Вами або навіть за Вас. Це будуть шпалери, які обов'язково підкреслять Ваш особистий стиль і смаки, додадуть Вашому приміщенню саме того, чого в ньому не вистачало.
  • Можливості виготовляти шпалери конкретно під Ваші розміри. Більш того, ми допоможемо Вам і правильно підібрати малюнок для друку, який максимально грамотно доповнить Ваш інтер'єр.
  • Максимально швидкому виготовленню фотошпалер. Як вже говорилося, ми використовуємо лише сучасні технології - вони ж дозволяють нам виготовляти для Вас фотошпалери в найкоротші терміни.
  • Швидкої службі підтримки. Ще одна важлива перевага - наша служба підтримки. Ми завжди на зв'язку, щоб допомогти Вам зробити правильний і відповідний саме Вам замовлення. Разом з дизайнерами наші менеджери підберуть зображення і текстуру конкретно під Ваші розміри та побажання. Ми завжди готові відповісти на всі Ваші запитання. Це також сильно допомагає прискорити весь процес друку фотошпалер на замовлення.
  • Швидка доставка в будь-яку точку. Ми відсилаємо вже готові фотошпалери прямо в день друку, і вони тут же «їдуть» до Вас. Все, що потрібно - пройтися до найближчого поштового відділення або офісу «Нової пошти».

Мінімальні терміни виготовлення фотошпалер

Наші технології широкоформатного друку фотошпалер дозволяють нам бути найшвидшими, не втрачаючи при цьому якості. Шпалери від компанії Chameleon відрізняються своєю яскравістю і зносостійкість. Ми були, як у виготовленні та доставці фотошпалер, так і в реагуванні на всі Ваші запити.

Ми приділяємо все необхідне кожному нашому клієнту увагу, незалежно від масштабу замовлення. А також відразу обговорюємо з ним термін виготовлення фотошпалер. Спілкуючись з клієнтом, ми враховуємо всі його переваги, вимоги і навіть незначні зауваження. Ми завжди готові переробити або змінити макет, що теж виконуємо вкрай швидко.

Ми намагаємося постійно покращувати весь процес виготовлення фотошпалер на замовлення, адже ми хочемо бути ще краще для Вас! З цією метою ми додали безкоштовну послугу до всього вже вищепереліченого. Ви можете замовити безкоштовну пробу з вибраними зображеннями і текстурою, яку ми надішлемо Вам на пошту.

Ви можете замовити виготовлення фотошпалер на замовлення в нашому інтернет-магазині Chameleon. Ласкаво просимо в нашу креативну майстерню!