Фотообої Арки - купити фотошпалери Арки в інтернет-магазині Chameleon

Фотообої Арки

Ціна від: 68 грн
Артикул: 15161
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 13607
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 12627
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 12499
у вибране
НЕМАЄ ЧАСУ ВИБИРАТИ ЗОБРАЖЕННЯ?
Залиште свій контактний номер телефону і ми Вам надішлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Ціна від: 68 грн
Артикул: 12445
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 11814
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 11464
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 8967
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 8284
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 8138
у вибране
Показати
ще 10
Сторінки:
1 2 3 4 5
Отримати персональну пропозицію

На ринку виготовлення фотошпалер ми гарантуємо мінімальний термін виготовлення. Якщо Вам потрібно швидко ми готові приймати замовлення.

Класичний стиль в інтер'єрі завжди залишається в моді. Якщо виникає необхідність облаштування житлового приміщення, в якості настінного покриття можна вибрати такий оригінальний варіант, як фотошпалери з зображеннями арок. Таке покриття буде виглядати просто чудово, завдяки своїй величі і здатності значно розширити житловий простір. Ваша залу, спальня, веранда тераси, вітальня і навіть кухня придбають абсолютно новий зовнішній вигляд і будуть викликати тільки захоплення у ваших гостей.

Переваги шпалер із зображеннями арок

Якщо ви вирішили купити фотошпалери з аркою, можете не сумніватися в правильності такого вибору. Такий варіант дасть можливість візуально розширити межі приміщення, а також внесе в загальний стиль певну неординарність. Що стосується інших переваг, фотошпалери на стіну з арками мають такі з них:

  • Завдяки правильній технології нанесення малюнка і високій якості фарб, зображення буде виглядати більш, ніж реалістично, деталізовано і яскраво.
  • У більшості випадків фотошпалери не вимагають особливого догляду. Отже, ви без проблем можете купити такий варіанти для розміщення на кухні. При утворенні певних забруднень, варто просто протерти поверхню шпалер за допомогою вологої м'якої тканини.
  • При виборі шпалер, варто звертати увагу на наявність знаку якості. Такі вироби є екологічно чистими, не викликають алергічні реакції і можуть вибиратися для обклеювання спальні маленьку дитину.
  • Широкий асортимент сюжетних варіацій. З громіздкою арки вам відкриється красивий вигляд на море, площа, алею з квітами і так далі.
  • Виразна архітектура асоціюється з розкішшю і аристократизмом. Такі фотошпалери допоможуть зробити ваше приміщення максимально оригінальним.
  • Завдяки шпалерах з арками можна значно розширити житлове приміщення. Особливо це актуально, якщо арка представлена ​​в світлих тонах.

Стилістичні рішення використання фотошпалер з аркою з видом на море

Багато фахівців рекомендують використовувати фотошпалери з арками і квітами в світлих тонах. Тут необхідно передбачити всі можливі варіації та поєднання з текстилем. Найкраще, якщо відтінок штор, гардин і покривал буде гармоніювати із загальною колірної гами шпалер.

Фотошпалери з арками для веранди можуть бути обрані в самих різних відтінках. Якщо вибрати вид на море, це допоможе додати вашому приміщенню легкості і певної вишуканості.

Велика розмаїтість фотошпалер з арками в інтернет магазині Chameleons

В Україні фотошпалери з видом з арки можна купити в онлайн-компанії Chameleons. Тут пропонується продукція бездоганної якості, ціна якої вас приємно здивує.

Щоб правильно вибрати фотошпалери з аркою в сад або інший сюжет, скористайтеся допомогою наших консультантів. Кваліфіковані фахівці допоможуть визначитися з вибором, роз'яснять всі основні характеристики фотошпалер, а також зроблять доставку продукції на вашу адресу будь-яким зручним способом.
Фотообої АркиПлощаЦІНА
Арка, водоспад1 м2189 грн
Арка1 м2189 грн
Вид на море1 м2189 грн
Вид на ліс1 м2189 грн
Арки1 м2189 грн
Арки з видом на море1 м2189 грн
Арки з видом на море1 м2189 грн
Казковий сад1 м2189 грн
Казковий сад1 м2189 грн
Казкова арка1 м2189 грн