Фотообої Нью Йорк - купити фотошпалери Нью Йорк в інтернет-магазині Chameleon

Фотообої Нью Йорк

Ціна від: 68 грн
Артикул: 7605
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 7184
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 6815
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 8286
у вибране
НЕМАЄ ЧАСУ ВИБИРАТИ ЗОБРАЖЕННЯ?
Залиште свій контактний номер телефону і ми Вам надішлемо популярну добірку цієї категорії протягом 5 хвилин
Ціна від: 68 грн
Артикул: 5514
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 5750
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 6025
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 5764
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 10604
у вибране
Ціна від: 68 грн
Артикул: 10214
у вибране
Показати
ще 10
Сторінки:
1 2 3 4 5 6
Отримати персональну пропозицію

На ринку виготовлення фотошпалер ми гарантуємо мінімальний термін виготовлення. Якщо Вам потрібно швидко ми готові приймати замовлення.

Фотошпалери Нью-Йорк - оригінальне доповнення стилю вашого будинку

Фотошпалери - це засіб, який використовується практично кожним дизайнером в процесі оформлення приміщення. Важливо відзначити, що фотошпалери Нью-Йорк на стіну стануть відмінним доповненням, як вдома, так і офісу. Така картинка допоможе вигідно підкреслити окрему зону і зробити її максимально привабливою.

Фотошпалери Нью-Йорк ціна, як правило, не дуже низька. Однак, така вартість пояснюється якістю шпалер. В інтернет магазині Chameleon в Україні можна купити фотошпалери Нью-Йорк, які відповідають встановленим нормам і стандартам досить вигідно. Тут періодично проводяться акції і пропонуються спеціальні пропозиції для постійних клієнтів.

Як правильно вибрати фотошобої нічний Нью-Йорк?

Щоб купити фотошпалери Нью-Йорк високої якості, важливо звертати особливу увагу на наступні критерії правильного вибору даної продукції:

  • Екологічна чистота використовуваних матеріалів. Фотошпалери Нью-Йорк чорно-білі на стіну в обов'язковому порядку повинні мати відповідний сертифікат якості. Це дуже важливо, тому що токсичні матеріали можуть згубно позначитися в майбутньому на здоров'я домочадців.
  • Основа. Найкрасивіші фотошпалери - це ті, які виготовляються на паперовій основі. Нанесення фарби на поверхню паперу виробляється дуже просто, що передбачає збереження всіх наявних відтінків. Але, мінусом такої продукції вважається те, що паперові шпалери є не надто стійкими до зовнішніх негативних факторів. Що стосується шпалер на флізеліновій основі, тут зносостійкість максимальна, але і ціна відповідно висока. Третій варіант - це тканинні шпалери. Але, таке покриття абсолютно не переносить мийку.
  • Текстура. Фотошпалери можуть бути, як тиснені, так і гладкі. Завдяки широкій варіації текстур, можна вигідно виділити ту чи іншу зону, що додасть їй оригінальності. Особливо, це стосується спалень, де інтер'єр передбачає певне тепло, затишок і романтизм.

Фотошпалери для стін Нью-Йорк розраховані на те, щоб зробити приміщення оригінальним. Дуже часто така варіація настінного покриття вибирається для оформлення спальні підлітка. Якщо в каталозі компанії не знайдеться відповідна панорама міста, можна запросто виготовити покриття на замовлення. Все, що потрібно від клієнта - це зображення з найбільш сподобалася панорамою. Ціна такого замовлення буде не високою, а візуальний ефект перевершить всі очікування покупця.

Щоб скористатися послугами інтернет-магазину Chameleon, зверніться до менеджерів компанії. Наші консультанти допоможуть зробити правильний вибір і оперативно відправлять продукцію на вашу адресу. Як правило, доставка не займає багато часу і може бути проведена будь-яким зручним перевізником.

Оформлення замовлення також може бути зроблено на сайт магазину. Для цього, заповніть просту онлайн-форму, і ми самі з вами зв'яжемося для обговорення всіх можливих нюансів майбутньої співпраці.
Фотообої Нью ЙоркПлощаЦІНА
Зачарований міст Нью-Йорка1 м2189 грн
Сплячий Нью Йорк1 м2189 грн
New York висотки1 м2189 грн
Зачарований міст New York1 м2189 грн
Вода, висотки New York1 м2189 грн
Нічний New York1 м2189 грн
Набережна New Уогка ніч1 м2189 грн
Висотки, вода в New York1 м2189 грн
Нічний міст Брукліна1 м2189 грн
Багато висоток New York1 м2189 грн